Оголошення

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» — цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.

16:36:21 03.09.2018

По всій території України не буде працювати аналогове телебачення

З 1 вересня - по всій території України не буде працювати аналогове телебачення. Ви не зможете дивитись телевізор за допомогою звичайної антени без тюнера. Подбайте про тюнер та підготуйтесь заздалегідь до відключення аналогового телемовлення.

17:02:49 30.08.2018

Оголошення про проведення турніру!

24 серпня 2018р. на футбольному полі культурно – оздоровчого комплексу «Співоче поле» відбудеться відкритий турнір м. Тальне з міні-футболу серед команд дітей 2007-2008 року народження присвячений Дню Незалежності України. Початок турніру о 9.00 год. Запрошуємо всіх бажаючих.

13:17:34 23.08.2018

10.09.2018 закінчується перехідний період роботи органів Державної казначейської служби України у процесі обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами

У зв’язку з закінченням 10.09.2018 перехідного періоду  функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів старі активні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів будуть закриті.

13:07:49 22.08.2018

З 13 по 19 серпня до святкування Дня міста буде проводитись квест «Пізнай своє місто»

З 13 по 19 серпня до святкування Дня міста буде проведено квест «Пізнай своє місто». Де гравці повністю зануряться в історію та отримають безліч позитивних емоцій. Головним алгоритмом дій є розгадування загадок і сканування QR-кодів.  Вся детальна інформація стосовно квесту за посиланнями: http://quest.talneotg.com/ Рекомендуємо випробувати себе, адже нагородою буде цінний приз.

10:04:58 10.08.2018

«Всеукраїнський рух «Сила права»»

«Всеукраїнський рух «Сила права»» - незалежна  правозахисна  громадська організація, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російіської Федерації проти України і окупації частини території України. На безоплатній основі юридична команда «Сила права» супроводжує весь процес – від підготовки першої заяви до суду до фактичного отримання компенсації матеріальної та моральної шкоди від Російської Федерації.

08:23:00 06.08.2018