Оголошується завершальна толока!

У четвер, 13 квітня, у рамках місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану нашої громади організовується завершальна толока.  Роботи по прибиранню будуть проводитися у місті Тальному, на  території лісопарку біля Мисливського замку, початок о 09:00 год.

14:49:30 11.04.2023

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання

До уваги членів виконавчого комітету і населення громади! 20 квітня 2023 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання.

16:55:24 10.04.2023

Запрошуємо жінок-фермерок на безкоштовну освітньо-грантову програму TalentA-2023

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Завдяки програмі учасниці отримають доступ до інформації, яка допоможе їм забезпечити життєздатність власного бізнесу із урахуванням практик сталого розвитку, а також можливість виграти грант для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад. Грантовий фонд у 2023 році складає понад 1 мільйон гривень.

14:09:28 10.04.2023

Комендантська година на Черкащині скорочується

Зважаючи на безпекову ситуацію та враховуючи потреби нашої економіки, посівну кампанію та задля нарощування виробничих потужностей -  комендантська година на Черкащині скорочується!

11:40:51 31.03.2023