Оголошення

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» реалізує проект «Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам та таким, що постраждали від конфлікту на Сході України» за Угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні. В Черкаській області Центр реєстрації ВПО на отримання допомоги від УВКБ ООН знаходиться за адресою: м.Черкаси, бульвар Шевченка, 460 (читальний зал бібліотеки ЧДТУ, вхід з вул.Кобзарська).

10:01:18 29.06.2022

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за  кращу  публіцистичну роботу  в галузі журналістики (далі - Премія).

09:29:32 27.06.2022

ПрАТ «Комунальник» інформує про намір внести зміни в діючий тариф на вивезення твердих побутових відходів

ПрАТ «Комунальник»  інформує про намір  внести зміни в діючий тариф на вивезення твердих побутових відходів  з 01.07.2022 року шляхом коригування статті витрат на паливо-мастильні матеріали

19:57:35 07.06.2022