Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів, заходів, розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2022 році

Відділ з питань соціального захисту населення Тальнівської міської ради оголошує конкурс з визначення проектів та заходів, розроблених громадськими організаціями, для виконання

16:55:47 14.02.2022

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради "Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» ТМР"

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради «Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Тальнівська багатопрофільна лікарня» Тальнівської міської ради.

10:38:49 10.02.2022