Дата: від до Скинути

Фонди бібліотек загальної середньої освіти громади поповнились 63 примірниками науково-методичної літератури від Володимира Мовчана

63 примірники науково-методичної літератури доктора психологічних наук, професора Західноукраїнського національного університету Анатолія Фурмана в співавторстві з шеф-редактором – доктором економічних наук, професором Володимиром Мовчаном цього тижня були подаровані Центру професійного розвитку педагогічних працівників Тальнівської міської ради від мецената Володимира Мовчана. Книги були роздані у бібліотеки закладів загальної середньої освіти громади.

18:57 14.11.2021

Про виконання осінніх ремонтних дорожніх робіт у Тальнівській міській територіальній громаді

Наразі в Тальному тривають активні роботи з ремонту зруйнованих доріг у зв’язку з масштабним ремонтом обходу міста Тальне на трасі Н-16 у рамках програми Президента  України «Велике будівництво».

11:55 14.11.2021

Відбулись змагання з міні-футболу серед хлопців закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

12 листопада 2021 року, у рамках проведення Спартакіади серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти, на стадіоні Тальнівського НВК відбулися змагання з міні-футболу  серед хлопців закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з дотриманням протиепідемічних заходів.  У змаганнях з міні-футболу узяли участь команди здобувачів освіти Тальнівського НВК, Тальнівського економіко-математичного ліцею, Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Кобринівського НВК. Усі команди активно боролися за перемогу. У запеклій боротьбі перемогу серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів переможцями стала команда хлопців Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ІІ місце здобула команда хлопців  Кобринівського НВК, ІІІ місце – Тальнівського економіко-математичного ліцею.

18:00 12.11.2021

Проведений ремонт містка в с.Легедзине

Силами комунального підприємства «Тальне-Сервіс» Тальнівської міської ради з 20 жовтня по 1 листопада 2021 року був проведений ремонт містка в с.Легедзине.

17:20 12.11.2021

Виконавчим комітетом Тальнівської міської ради було придбано однокімнатну квартиру для лікаря-травматолога КНП "Тальнівська багатопрофільна лікарня" ТМР

Однокімнатну квартиру вартістю 320 тис.грн. було придбано Виконавчим комітетом Тальнівської міської ради для забезпечення житлом лікаря-травматолога  Комунального некомерційного підприємства «Тальнівська багатопрофільна лікарня» Тальнівської міської ради. Договір купівлі-продажу між Виконавчим комітетом Тальнівської міської ради та продавцем квартири був укладений 03 листопада 2021 року.

10:45 12.11.2021