До відома внутрішньо переміщених осіб та жителів громади, які надали тимчасовий прихисток

Кваліфіковану правову допомогу 24/7 безоплатно надасть чат-бот “Юридичний порадник для ВПО”

В умовах воєнного стану все більше українців потребують кваліфікованої правової допомоги. Надати таку допомогу безоплатно та 24/7 покликаний чат-бот “Юридичний порадник для ВПО”, який працює на базі Viber, Telegram або Facebook (Messenger).

09:24:37 28.04.2022

Про психологічну та юридичну підтримку населення в рамках роботи СпівДія хабів

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».

10:20:54 27.04.2022

Як внутрішньо переміщеним людям отримати статус безробітного?

Законом України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» встановлено спрощену процедуру реєстрації безробітних, умови призначення, терміни та розмір виплати допомоги по безробіттю.

18:16:30 20.04.2022

Уряд подовжив термін отримання допомоги вимушеним переселенцям, — Денис Шмигаль

Кінцевий строк подання заяви для отримання допомоги вимушеним переселенцям подовжено до 30 квітня. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Відповідне рішення Уряд схвалив на засіданні 9 квітня.

08:27:05 12.04.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб та жителів Тальнівської міської територіальної громади, які надали тимчасовий прихисток для таких осіб!

Для отримання державних соціальних гарантій наголошуємо на необхідності реєстрації жителів громади з тимчасовим перебуванням із числа внутрішньо переміщених осіб: довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб видаються у відділі Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Тальнівської міської ради (у сільській місцевості – працівниками віддалених робочих місць відділу Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Тальнівської міської ради), телефон для довідок: 3-04-91.

16:30:49 04.04.2022

Щодо законодавчих змін в оформленні статусу внутрішньо переміщеної особи та здійснення соціальних виплат

На сьогодні у Тальнівській міській територіальній громаді проводиться робота щодо взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (відповідно до Постанови КМУ № 269 від 13.03.2022) із таких областей: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, м. Київ (згідно з переліком, затвердженим розпорядженням КМУ № 204-Р від 06.03.2022 зі змінами).

15:41:22 24.03.2022