Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства громади!

Напередодні свята – Дня працівників сільського господарства - від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від мене особисто прийміть найщиріші та найсердечніші вітання! Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Ваше служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника - залишаються взірцем для багатьох. З року в рік ви докладаєте чималих зусиль, аби закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва нашої громади.

13:13:58 19.11.2021

З Днем захисника та захисниць України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні земляки, захисники України, відважні сини і доньки українського народу!  Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем захисника та захисниць України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

07:38:04 14.10.2021