Оголошення

Відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання

До уваги членів виконавчого комітету і населення громади! 02 червня 2023 року об 11:00 год. у залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання.

18:04:17 01.06.2023

Повідомлення мешканцям населеного пункту, власникам пасік, рибогосподарств, лікувально-профілактичних закладів, закладів оздоровлення та відпочинку про застосування пестицидів та агрохімікатів!

16:28:55 29.05.2023

Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у травні-червні 2023 року за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України проводить Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя». Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою. Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

15:43:55 29.05.2023

До уваги членів виконавчого комітету і населення громади! 30 травня 2023 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання.

08:42:36 29.05.2023