Вже вчетверте на Черкащині відбудеться культурологічний Kamianka Music Fest

Вже вчетверте у Кам’янці на Черкащині відбудеться культурологічний фестиваль просто неба Kamianka Music Fest. Цього року вперше Kamianka Music Fest триватиме 2 дні – 19-20 червня і потішить розлогою культурною програмою.

10:48:09 07.06.2021

«ЧНУ – для Шевченкового краю»

04 червня 2021 року на центральній площі у м.Звенигородка Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького презентує свою діяльність та дає святковий концерт за участю знаних на Черкащині та за її межами студентських художніх колективів і майстрів спорту для жителів територіальних громад Звенигородського району.

19:06:15 03.06.2021

«Вікі любить Землю»

З 1 по 30 червня триватиме українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи.

15:03:01 27.05.2021

Торгово-промислова палата РМ та Організація з розвитку сектору малих і середніх підприємств запрошують до SMExpo 2021

3-18 червня 2021 р. у м.Кишинів відбудеться SMExpo 2021 – онлайн виставка малих і середніх підприємств різних секторів економіки Молдови. Організатором заходу є Торгово-промислова палата РМ та Організація з розвитку сектору малих і середніх підприємств (ODIMM). Планується, що кожен експонент буде представлений на персональному віртуальному стенді і відвідувачі зможуть одним clicк-ом отримати інформацію про компанію, її продукти і послуги, та зможуть безпосередньо взаємодіяти з представниками компаній за допомогою онлайн повідомлень або планування зустрічей B2B (в режимі відео/аудіо) (список зареєстрованих компаній та інформація щодо процедури реєстрації додається). Проведення виставки поділено на такі етапи:

12:32:31 26.05.2021