Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проекту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Тальнівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Управління фінансів, економічного розвитку та інвестицій міської ради інформує щодо оприлюднення проекту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Тальнівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

15:17:08 13.08.2021

«Вікі любить пам’ятки»

Оргкомітет української частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» запрошує всіх бажаючих до представлення культурної спадщини області у конкурсі.

15:39:01 06.08.2021

Медійників Черкащини запрошують на конкурс матеріалів про децентралізацію

Реформа децентралізації триває та демонструє свої результати. Говорити про зміни потрібно, аби мотивувати й підтримувати згуртованість у країні, розповідати історії успіху та ділитися досвідом. Якщо пишете про громади, їхні виклики та здобутки, висвітлюєте результати реформи децентралізації, запрошуємо вас взяти участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

08:59:14 02.08.2021

УВАГА! Оголошується початок прийому заявок для участі у Громадському бюджеті Тальнівської міської територіальної громади на 2022 рік!

22:01:53 28.07.2021