"Історико-культурна спадщина краю: земляки-державотворці"

19 листопада у Тальнівському музеї історії Тальнівської міської ради з дотриманням карантинних вимог відбулося засідання круглого столу «Історико-культурна спадщина краю: земляки-державотворці», присвяченого 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. та початку Другого Зимового походу Армії Української Народної Республіки.

10:21 22.11.2021

Проведено профілактичні  рейди

Проведено профілактичні рейди

З метою виявлення безпритульних, бездоглядних та схильних до правопорушень дітей  у вечірній та нічний час 12 листопада 2021 робочою групою в складі: працівників відділу служби у справах дітей, поліції, освіти, молоді та спорту, відділення соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд в м. Тальному, селах:  Майданецьке,  Зеленьків, Вишнопіль, Білашки, Тальянки, Легедзине.

16:49 18.11.2021