Відбудеться ІІ Всеукраїнський Форум «Право&Свідомість: 30 років Незалежності»

Тальнівське бюро правової допомоги інформує про можливість взяти участь у ІІ Всеукраїнському Форумі «Право&Свідомість: 30 років Незалежності», що відбудеться 10 грудня 2021 року і який проводитиметься системою БПД https://www.facebook.com/events/1218117715340376

16:34 24.11.2021

Виконується комплекс ремонтних робіт за об’єктом «Капітальний ремонт системи опалення та каналізаційної системи приміщень закладу дошкільної освіти «Барвінок» с. Мошурів Тальнівської міської ради Черкаської області»

Наразі виконується комплекс ремонтних робіт за об’єктом «Капітальний ремонт системи опалення та каналізаційної системи приміщень закладу дошкільної освіти «Барвінок» с. Мошурів Тальнівської міської ради Черкаської області».

17:01 23.11.2021

"Історико-культурна спадщина краю: земляки-державотворці"

19 листопада у Тальнівському музеї історії Тальнівської міської ради з дотриманням карантинних вимог відбулося засідання круглого столу «Історико-культурна спадщина краю: земляки-державотворці», присвяченого 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. та початку Другого Зимового походу Армії Української Народної Республіки.

10:21 22.11.2021