Тальнівське управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості інформує

Роз’яснення чинного законодавства щодо реєстрації як безробітніх внутрішньо переміщених осіб без окремих документів

Під час воєнного стану особи, які перемістилися з території адміністративно-територіальних одиниць, на яких проводяться бойові дії, можуть реєструватись в центрі зайнятості з певними особливостями, які передбачені для внутрішньо переміщених осіб (за умови отримання такого статусу).

11:15:38 06.04.2022

Шановні клієнти служби зайнятості!

У поданій інфографіці  розміщено важливу інформацію щодо реєстрації безробітних, їх обслуговування, а також виплати компенсацій роботодавцям у період воєнного стану.

15:59:11 05.04.2022

Шановні клієнти!

Щоб відмовитися від послуг Державної служби зайнятості в зв’язку із виїздом або перебуванням за кордоном, вам необхідно:

08:51:19 29.03.2022

Роботодавці зможуть отримувати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Такі зміни стали можливі завдяки урядовим ініціативам, а саме - ухваленню відповідної Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №331.

16:40:40 23.03.2022

До уваги громадян, які бажають організувати власну справу, та роботодавців громади!

На правах проведення інформаційно–роз’яснювальної роботи щодо державної програми «Доступні кредити 5 – 7 – 9» Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує.

10:46:44 22.03.2022