До уваги представників агропідприємств!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства», при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

08:20:22 06.09.2019

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Відтепер всі громадяни можуть подати скаргу до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України через Портал державних послуг iGov (https://igov.gov.ua/service/333/general).

17:18:20 05.09.2019

Приєднуйтесь до доброчинної акції «ПОДАРУЙ КНИГУ БІБЛІОТЕЦІ»

Бібліотеки завжди допомагали своїм читачам: одержати знання, відкрити для себе незвіданий світ і, взагалі, знайти відповіді на всі питання. Сьогодні час допомогти бібліотекам! До Всеукраїнського дня бібліотек відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради проводить доброчинну акцію «ПОДАРУЙ КНИГУ БІБЛІОТЕЦІ». Тальнівська центральна бібліотека прийме літературу і буде дуже вдячна всім, хто з розумінням поставиться до проблеми поповнення книжкових фондів. Якщо ви маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтеся ними – подаруйте їх нашій бібліотеці! Давайте приєднаємося до акції «Подаруй бібліотеці книгу». Книги стануть доступні нашим читачам! Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен, поповниться бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші!

12:19:39 05.09.2019

На виконання листа Державної казначейської служби України від 23.08.2019 №12-08-08/14547 «Про зміну реквізитів рахунків для зарахування надходжень до бюджетів відповідно до стандарту IBAN» УДКСУ у Тальнівському районі повідомляє наступне: З 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні. Згідно з Постановою №162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літературно-цифрових символів. У зв’язку з вищезазначеним, УДКСУ у Тальнівському районі повідомляє реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, які відкриті відповідно до наказу Державної казначейської служби України від 10.07.2019 №201 «Про внесення змін до Порядку відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій по виконанню бюджетів в системі Державної казначейської служби України».

16:00:27 03.09.2019

До уваги представників агропідприємств!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства», при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

14:51:40 30.08.2019

Запрошуємо на реабілітацію учасників АТО/ООС

Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни – сучасна лікарня на 600 ліжок, яка щорічно приймає на лікування понад 9,5 тисяч ветеранів війни з усіх регіонів України. З листопада 2014 року центр проводить реабілітацію учасників АТО/ООС. Станом на липень 2019 в Центрі вже пройшли реабілітацію близько 6 200 учасників АТО.

11:36:54 27.08.2019