Тальнівське відділення ДПІ Звенигородського управління ГУ ДПС у Черкаській області

E-кабінет: як подати документи для переоформлення ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями

Ліцензія на право оптової чи роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах видається, зокрема, за поданою нарочно, поштою або в електронному вигляді заявою суб’єкта господарювання (зокрема іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво), до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію (крім ліцензії на оптову торгівлю пальним за наявності місць оптової торгівлі пальним, роздрібну торгівлю пальним, зберігання пального з метою подальшої його реалізації іншим споживачам) – відповідно до статті 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального».

11:31:39 22.08.2023

До уваги платників податків!

Головне управління ДПС у Черкаській області області запрошує Вас на  онлайн-зустріч щодо новацій Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX в частині  застосування РРО/ПРРО та відновлення відповідальності підприємців за порушення вимог законодавства при здійсненні розрахункових операцій.

14:53:53 17.08.2023