Черкащан запрошують перевірити свою безбар’єрну грамотність

В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливості безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг з боку держави та бізнесу тощо. У відповідь останніми роками дедалі більше поширюється запит на впровадження інклюзії та безбар’єрності в різних життєвих сферах.

08:27 25.01.2022

«Вакцинація – єдиний дієвий захист проти тяжкого перебігу COVID-19», – Олександр Скічко

Новий спалах коронавірусної хвороби накриває Україну. Вже 8 областей – у помаранчевій зоні. Аби захиститися від хвороби та її тяжкого перебігу, очільник області Олександр Скічко закликає черкащан вакцинуватися. Коментар Олександра Скічка щодо ситуації з COVID-19 в області станом на 21.21.2022р. за посиланням: https://ck-oda.gov.ua/covid-19/vakcinaciya-yedinij-diyevij-zaxist-proti-tyazhkogo-perebigu-covid-19-oleksandr-skichko/.

09:30 24.01.2022

Відбувся новорічно-різдвяний турнір з шашок серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти громади

21 січня 2022 року на базі КУ «Центр підвищення кваліфікації педагогічних працівників» Тальнівської міської ради відбувся новорічно-різдвяний турнір з шашок серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти. У турнірі узяли участь спортсмени із 9 закладів загальної середньої освіти, а саме: Тальнівської гімназії №3 (наставник Олена Ємельянова), Соколівоцької  гімназії (наставник Петро Дорошенко), Папужинського НВК (наставник Віктор Слиновенко), Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ( наставник Інна Царенко), Тальнівського НВК (наставник Олег Сидоренко), Тальянківської ЗОШ І-ІІ ступенів (наставник Олександр Польовий),  Кобринівського НВК (Віталій Бабій), Легедзинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Олег Рейнюк), Лісівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (наставник Богдан Величко).

09:16 24.01.2022

Ми – це Україна

Виголошення соборницької ідеї 22 січня 1919 року на площі перед Софією Київською стало могутнім виявом прагнення нації до етнічної і територіальної єдності.         Цей день увійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України.

12:40 21.01.2022

Відбувся новорічно-різдвяний шаховий турнір серед дівчат та юнаків закладів загальної середньої освіти

Шахи – найдавніша гра, яка підкорила мільйони людей і навіть сьогодні, незважаючи на величезну популярність комп'ютерів і смартфонів, не втрачає своєї актуальності. Шанувальники цієї гри стверджують, що шахи – це не просто гра, а цілий світ інтелектуального дозвілля.

14:12 20.01.2022

«Щедрий вечір добрим людям на здоров’я»

Що як не музика, пісня та танець сприяють святковому настрою? Тріумфальні або затишні, запальні чи заспокійливі, традиційні або сучасні – у кожного є свої улюблені.

09:10 20.01.2022