Дата: від до Скинути

Відбулось засідання двадцять першої позачергової сесії Тальнівської міської ради VIII скликання

17 січня 2022 року під головуванням міського голови Василя Сідька у залі засідань Тальнівської міської ради відбулось засідання двадцять першої позачергової сесії Тальнівської міської ради VIII скликання.

09:41 19.01.2022

Відбулось засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради VIII скликання

17 січня 2022 року під головуванням міського голови Василя Сідька у залі засідань Тальнівської міської ради відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання.

09:37 19.01.2022

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, суб’єктів підприємницької діяльності та жителів Тальнівської міської територіальної громади!

Мінливі зимові погодні умови, пов’язані з перепадами температур, налипанням мокрого снігу та утворенням снігових заметів, випадінням дощу, що перетворюється на ожеледицю, зимові хуртовини, слякота, утворення льодяних буруль під дахами будівель вимагають від усіх нас особливої пильності.

09:51 14.01.2022