"Насильство: дізнайся чи є воно у твоєму житті"

У рамках інформаційної кампанії із запобігання та протидії домашньому насильству пропонуємо пройти опитування на тему: "Насильство: дізнайся чи є воно у твоєму житті". Зазначене опитування розміщене за посиланням:

15:10 10.01.2022

Меморандум між центральною владою та громадами щодо стримання росту тарифів на тепло виконується

Меморандумом, укладеним 30 вересня 2021 між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України, визначено, що однією з головних умов безперебійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років є забезпечення відшкодування підприємствам теплопостачання заборгованості з різниці в тарифах.

08:11 05.01.2022