Дата: від до Скинути

«До переліку додали лікарські засоби», – Лариса Кошова про розширення «єПідтримки»

Уже за тиждень в Україні стартує державна програма «єПідтримка». Нині ж перелік послуг і товарів, які можна буде придбати в її межах, розширили. Тепер вакциновані громадяни можуть спрямувати кошти й на придбання ліків, розповіла заступниця очільника області Лариса Кошова на онлайн-брифінгу.

19:00 13.12.2021

10 грудня – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги проходить щорічно 10 грудня та приурочений до Дня прав людини, який відзначається в пам’ять про проголошення у 1948 році Загальної декларації прав людини.

12:29 10.12.2021

«Черкащина серед лідерів за рівнем вакцинації», – Лариса Кошова

На Черкащині хоча б однією дозою вакцини проти ковіду щепилися вже 854,5 тисяч областян. Це 46,7% від усього дорослого населення Черкащини. Такі показники – серед кращих в Україні, відзначила заступниця очільника області Лариса Кошова під час онлайн-брифінгу.

09:48 08.12.2021