Черкаські боксерки – серед кращих в Україні

Кубок України з боксу серед жінок-еліти відбувся у Харкові. З 28 вересня по 4 жовтня змагалися 250 спортсменок із різних областей. Про це інформує Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

08:48 07.10.2020

«Розробляємо регіональний план управління відходами», – Сергій Сергійчук

Ситуація із сміттям на Черкащині така ж критична, як і по всій Україні. Аби вирішити її, в області розробляють чіткий план дій. Йдеться про «Регіональний план управління відходами області до 2030 року». Документ запропонують на розгляд обласних депутатів уже на найближчій сесії. Про це заявив очільник Черкаської ОДА Сергій Сергійчук під час візиту на Золотоніський полігон.

08:34 07.10.2020

«Реабілітовані історією. Черкаська область»: на Черкащині презентували вже 11 том серії книг

11-ий том науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Черкаська область» презентували днями. Із цієї нагоди в обласному краєзнавчому музеї зібрались історики, краєзнавці, журналісти, громадськість. Книгу видали за кошти обласного бюджету.

09:01 06.10.2020

В області отримують субсидію 158 тисяч домогосподарств

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій. Вона діє в Україні більше 20 років. На Черкащині таку допомогу отримують понад 158 тис домогосподарств, інформують у Департаменті соціального захисту населення ОДА. Більше інформації за темою за посиланням: https://ck-oda.gov.ua/soczaxist/v-oblasti-otrimuyut-subsidiyu-158-tisyach-domogospodarstv/.

08:53 06.10.2020

В області збирають форум для ОСББ про енергомодернізацію

В офлайн та онлайн-форматах пройде Форум «Можливості для бізнесу: Енергомодернізація багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності» для ОСББ. Він відбудеться 7 жовтня за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень», Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської торгово-промислової палати та Програми IFC з підтримки Фонду енергоефективності України.

08:36 06.10.2020

Обласна дитяча лікарня отримала сучасне обладнання

Черкаська обласна дитяча лікарня отримала сучасний апарат для зварювання тканин від українського виробника "Свармед" вартістю 144 тис. грн. Його придбали завдяки благодійним внескам соціально відповідального бізнесу Черкаської області на рахунок «Спільнодії Черкащини».

20:54 04.10.2020

День працівників освіти святкували у Тальнівській ДМШ

Напередодні свята – Дня працівників освіти – 2 жовтня своє професійне свято відзначали працівники Тальнівської дитячої музичної школи. Розділити радість свята цього дня до Тальнівської ДМШ завітали в.о.міського голови Василь Сідько, начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Любов Старовойтова та депутат Тальнівської міської ради Микола Гурбич. В актовій залі школи директор закладу Тетяна Безпала привітала колег з наступаючим святом та висловила вдячність всім, кому завдячує музична школа своїми здобутками: керівництву міської ради, зокрема, в.о.міського голови Василю Сідьку, начальнику відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Любові Старовойтовій, депутатському корпусу Тальнівської міської ради та батькам учнів, які любов’ю і підтримкою огортають своїх вихованців, що так необхідні в навчальному процесі. В.о.міського голови Василь Сідько, в свою чергу, подякував викладацькому складу за надзвичайно поважну і відповідальну обрану професію, за глибоку шану, а Любов Старовойтова наголосила на важливості мистецтва у житті кожного, подякувала педагогам за кропітку щоденну працю, за професійні вміння, вкладені у кожного учня. Звичайно ж, цього дня у стінах школи звучала музика і пісня: багатогранна, жива і вічна. Педагогам Тальнівської ДМШ було вручено почесні грамоти та грамоти виконавчого комітету Тальнівської міської ради, подаровано квіти.

20:50 04.10.2020