Засідання Координаційної ради учасників бойових дій та ветеранів АТО

Голова  Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук взяв участь у засіданні Координаційної ради учасників бойових дій та ветеранів АТО в області. Серед питань порядку денного – вирішення проблеми отримання земельних ділянок ветеранами в об’єднаних територіальних громадах, реабілітація бійців в обласному профільному госпіталі та ін.  Детальна інформація за посиланням: https://ck-oda.gov.ua/novyny-cherkaskoyi-oblasti/sergij-sergijchuk-vzyav-uchast-u-zasidanni-koordinacijnoyi-radi-uchasnikiv-bojovix-dij-ta-veteraniv-ato/.

10:00 01.10.2020

Це привід подякувати усім, хто щодня власним прикладом доводить: “Чужих дітей не буває”, – Сергій Сергійчук до Дня усиновлення

Учора Черкащина 12 рік поспіль відзначала День усиновлення. Його традиційно відзначає світова спільнота 30 вересня. Про тих, хто став вихователем, обрав опікунство та дбає про дітей у великих дружніх родинах, дивіться у відео за посиланням: https://ck-oda.gov.ua/holova-oda/ce-privid-podyakuvati-usim-xto-shhodnya-vlasnim-prikladom-dovodit-chuzhix-ditej-ne-buvaye-sergij-sergijchuk-do-dnya-usinovlennya/.

09:53 01.10.2020

Електронні сервіси Пенсійного фонду України –   сервіси майбутнього

Безпека отримання послуг для пенсіонерів – один із ключових напрямів, на яких сфокусована увага працівників Пенсійного фонду. Під час пандемії використання онлайн-сервісів сприяло ефективній, якісній та швидкій роботі зі страхувальниками, застрахованими особами та пенсіонерами.

10:39 30.09.2020

«5 пам’яток культури плануємо відновити на Черкащині», – Сергій Сергійчук про розвиток туризму в області

Відбудувати дороги і реконструювати пам’ятки культури. Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук назвав першочергові завдання, щоб зробити область туристичною. Які об’єкти планують відновити на Черкащині та як саме очільник області розповів в інтерв’ю «Новій добі».

09:28 30.09.2020

Як здійснюється обслуговування клієнтів служби зайнятості в період адаптивного карантину

Нагадуємо, що з 11 серпня 2020 року усі центри зайнятості області та філії Черкаського обласного центру зайнятості відновили особистий прийом громадян. Нині, всі сервісні установи обласної служби зайнятості відкриті для відвідувачів та працюють з дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій. Тому просимо з розумінням віднестися до їх виконання.

13:03 29.09.2020

Три лауреати з Черкащини отримали краєзнавчу премію імені Михайла Максимовича

Обласну краєзнавчу премію імені Михайла Максимовича отримали три лауреати з Черкащини. 26 вересня їм вручили премії поблизу села Богуславець на Золотоніщині. Біля знаку, де раніше стояв будинок видатного українського науковця.

10:06 29.09.2020

В обласному центрі діє патріотичний музей АТО

Сотні експонатів із зони проведення операції об’єднаних сил, перевірених Нацполіцією, особисті речі бійців, залишки снарядів. Понад два роки в Черкасах працює «Патріотичний музей АТО».

10:03 29.09.2020