Щаслива статистика

У пологовому відділенні  КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» ТМР у листопаді місяці 2023 року народилися 12 немовлят.

09:11 07.12.2023

Відбулися змагання з волейболу серед дівчат

01 грудня 2023 року о 09-00 год. в спортивному залі Тальнівського будівельно-економічного фахового  коледжу відбулися спортивні змагання між командами Тальнівської  ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2, Тальнівського економіко-математичного ліцею та Тальнівського навчально-виховного комплексу ЗОШ І-ІІІ ст. № І – гімназії по волейболу серед дівчат.

15:12 06.12.2023

Відбудеться засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

До уваги членів виконавчого комітету та населення громади! 14 грудня 2023 року о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання.

08:50 06.12.2023

Нові сервіси в мобільному застосунку «Моя податкова»

Від сьогодні понад 43 тис. користувачів мобільного застосунку «Моя податкова» мають можливість просто та швидко: - подати Облікову картку фізичної особи – платника податків. Форма № 1ДР (Розділ «Послуги»);

08:03 06.12.2023

Щодо порядку оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором доходу у вигляді благодійної допомоги, яка виплачується внутрішньо переміщеним особам міжнародними благодійними організаціями

Відповідно до п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків не включається сума (вартість) благодійної допомоги, виплаченої (наданої) благодійниками, у тому числі благодійниками - фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, в порядку, визначеному Законом № 5073 або у порядку, визначеному Законом № 5073, на користь, зокрема:

07:59 06.12.2023

Дітям з особливими потребами роздають солодкі подарунки

Щорічно 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю нагадує суспільству про проблеми дітей з особливими потребами, привертає увагу до численної верстви населення, яка має вроджену чи набуту інвалідність і потребує постійної турботи та допомоги оточуючих.

18:17 05.12.2023

Тальнівська міська лікарня придбала нове обладнання

У хірургічному відділенні із травматологічними ліжками Тальнівської багатопрофільної лікарні з’явилося нове обладнання найсучаснішого зразка - це артроскопічна стійка. Вона дасть можливість проводити малоінвазивні операції на суглобах  без великого розрізу тканин з допомогою проколів, що дозволяє скоротити як час проведення самої операції, так і період реабілітації після неї.

18:15 05.12.2023

Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні

Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.

10:00 05.12.2023