Про головне за тиждень

✔️ 30 питань було розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету Тальнівської міської ради; ✔️в міській раді провели урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

13:51 15.12.2023

Відбулося планове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради

30 питань було розглянуто у четвер, 14 грудня, на черговому засіданні виконавчого комітету Тальнівської міської ради.  Серед них –  бюджетні, комунальні, соціальні тощо. Очолив засідання міський голова Василь Сідько.

11:53 15.12.2023

Про застосування реєстраторів розрахункових операцій – через комунікаційну податкову платформу

Нагадуємо про діяльність комунікаційної платформи, що створена при ГУ ДПС у Черкаській області. Та пропонуємо жителям області долучитися до обговорення важливих законодавчих оновлень в межах Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

16:15 13.12.2023

Міський голова Василь Сідько провів нараду з керівниками оперативних служб

12 грудня, мережа зв’язку «Київстар» стала мішенню потужної хакерської атаки, що стало причиною технічного збою, у результаті якого недоступні послуги мобільного зв’язку та доступ до мережі інтернет.

14:57 13.12.2023

У Тальному  провели захід для дітей з числа внутрішньо    переміщених осіб з нагоди новорічних та різдвяних свят.

Близько 50 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території  Тальнівської громади відвідали захід - «В гостях у Святого Миколая». Його організували та провели з ініціативи громадської організації «Десяте квітня» за підтримки Агенції ООН у справах біженців, за сприяння Тальнівської міської ради, відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Тальнівської міської ради.

13:57 13.12.2023

Про освітній курс «Єдина Україна»

Безкоштовний онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності» Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності».

12:00 13.12.2023

Змагання з волейболу

12 грудня 2023 року о 09-00 год. в спортивному залі Тальнівського будівельно-економічного фахового  коледжу відбулися спортивні змагання між учнями закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Тальнівської міської ради, а саме,  між командами Кобринівської,  Соколівоцької,  Веселокутської  та Тальянківської  гімназій по волейболу серед юнаків.

10:35 13.12.2023