Дата: від до Скинути

Алгоритм подання звітності з ЄСВ фізособою-підприємцем, який провадить незалежну професійну діяльність

Яким чином подає звітність з ЄСВ ФОП на загальній системі оподаткування з ознакою провадження незалежної професійної діяльності, у разі здійснення різних видів діяльності як ФОП і як особа, яка провадить незалежну професійну діяльність?

15:19 08.12.2023

Акція боротьби насильства щодо жінок.

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна компанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається з 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

15:16 08.12.2023

Шановні жителі громади!

Нагадуємо, що при настанні несприятливих погодних умов у вигляді снігопаду та ожеледі, керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичні-особи підприємці, орендарі приміщень повинні забезпечити своєчасну очистку від снігу, криги та посипку протиожеледними засобами закріпленої в установленому порядку території.

14:24 08.12.2023

Відбулося урочисте зібрання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Місцеве самоврядування – це найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

13:52 08.12.2023

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ КРОКУЄ ГРОМАДОЮ

6 грудня, у День Святого Миколая, в приміщенні КЗ «Тальнівський Будинок культури» корпус №2,  для діток Тальнівської громади влаштували  розважальну програму «Запалюємо зорі»,  під час якої  всім присутнім дітям вручили пакунки із солодощами.

13:53 07.12.2023