Оголошення

Відбувся конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності (експертів), які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого комунального майна

25 вересня 2023 року відбувся конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності (експертів), які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого комунального майна.

10:12:00 27.09.2023

Закликаємо жителів Тальнівської громади, працівників всіх закладів та установ 16 вересня 2023 доєднатися до Всесвітнього дня прибирання в Україні

Закликаємо  жителів Тальнівської громади, працівників всіх закладів та установ 16 вересня 2023 доєднатися до  Всесвітнього дня прибирання в Україні “Участь кожного важлива. В часи екологічної катастрофи та щоденного екоциду потрібно разом робити екологічне відновлення і розвивати свідоме, соціально та екологічно відповідальне громадянське суспільство, розвивати культуру чистоти та правильного поводження з відходами, дбати про довкілля, зберегти природні ресурси, адже екосистема - це наше життя, здоров’я, повітря, вода, земля, їжа, тваринний та рослинний світ.  Дякую кожному, хто не залишається осторонь, боронить нашу державу та сприяє відновленню. Закликаю всіх долучитись до найбільшого екоруху країни та разом боронити екологічний фронт та зробити Україну чистою” – Юлія Мархель, координаторка World Cleanup Day в Україні.

10:21:35 14.09.2023