Тальнівська міська територіальна громада

Оголошення

Відбудеться засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання

До уваги членів виконавчого комітету і населення громади! 19 січня 2023 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання.

16:57:26 09.01.2023

Тальнівська міська рада проводить громадське обговорення щодо перейменування вул. Першотравневої в с. Тальянки на вул. Сергія Федорівського, враховуючи звернення громадських організацій.

09:59:36 09.01.2023

До уваги!

Адміністрація АТ "Черкасигаз" інформує

14:18:52 05.01.2023

Навчальний курс “Життєстійкість молоді в умовах криз”

Громадська організація “Рада жінок Донеччини” спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення, за участі Українського католицького університету та Маріупольського державного університету створили навчальний курс “Життєстійкість молоді в умовах криз” про те, як успішно долати наслідки життєвих криз.

09:32:39 26.12.2022