ОГОЛОШЕННЯ!

У порядку передбаченому законодавством України, Тальнівська міська рада повідомляс про наміри звернення до суду із заявою про визнання спадщини відумерлою та передачу майна у власність територіальної громади, що належало Чайковській Ларисі Олександрівні, яка померла 11.05.2016, на день смерті була зареестрована та проживала за адресою: Черкаська обл., Звенигородський    р-н,    м.    Тальне,    вул.    Замкова,    22.

14:18:59 05.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Оголошення Виконавчий комітет Тальнівської міської ради, відповідно до вимог чинного законодавства України оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності (експертів), які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого ком унального м айна Т альн івської міської територіальної громади. Конкурс буде проведено 06.05.2023 о 12:00 год. за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Тальне, вул. Соборна, 28, каб. 219. М ета проведення незалежної оцінки: Визначення ринкової вартості об’єктів комунальної власності для розрахунку стартової ціни приватизації шляхом продажу на аукціоні. Відомості про об’єкти оцінки: Л от 1 - будівля громадського призначення: приміщення бані- «А», навіс - «а», площею 139,6 м2, розташована за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, с. Веселий Кут, вул. Ш евченка Т.Г., 7-Б ; Л от 2 - комплекс нежитлових будівель та споруд: Будинок №1 - «Л», веранда - «л», веранда - «лі», ганок - «л2» будинок №5 - «М», веранда - «м», веранда - «м і», ганок - «м2», будинок №6 - «Н», веранда - «н», веранда - «ні», ганок - «н2», будинок №8 - «О», веранда - «о», веранда - «оі», ганок - «о2», будинок №2 - «П», веранда - «п», веранда - «пі», будинок № 4 - «Р», веранда - «р», веранда - «р 1», ганок - «р2», будинок №7 - «С», веранда - «с», ганок - «сі», будинок №3 - «Т», веранда - «т», веранда - «ті», ганок - «т2», літня естрада - «У», літня естрада - «У1», літня естрада - «У2», ганок - «у», огорожа (11/50 частини) - «№3», ворота - «№4», площею 879,5 м2, розташований за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, місто Тальне, вул. Замкова, 82 - А. Строк виконання робіт не повинен перевищувати ЗО календарних днів. Для участі в конкурсі необхідно подати конкурсну документацію: Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті із супровідним листом з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) і складається із: • конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом; • документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб'єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна; • підтвердних документів: - заява на участь у конкурсі за встановленою формою (згідно додатку 3 до Наказу Фонду державного майна від 25.11.2003 № 2100); - копія установчого документа претендента (Статут, положення тощо); - копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; - письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; - копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України, та копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт, видана центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів (у разі оцінки об'єкта приватизації разом із земельною ділянкою, на якій він розташований); інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо). Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті та завіряється претендентом, який відповідає за їх достовірність за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Тальне, вул. Соборна, 28. Вимогами до претендентів для участі в конкурсі передбачено наявність: • відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» ; • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна та їх особистого досвіду у виконанні робіт з оцінки подібного майна. За додатковою інформацією звертатись за телефоном 3-15-25. . .

12:08:23 02.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р Тальнівська міська територіальна громада приєднується до щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів. Виконавчий комітет Тальнівської міської ради просить жителів громади приєднатися до акції з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану громади, яка буде проводитись на території громади з 01.04.2024 по 30.04.2024. Також просимо всіх підприємців дотримуватись Правил благоустрою території населених пунктів Тальнівської міської територіальної громади, затверджених рішенням Тальнівської міської ради від 26.01.2023 № 37/8-22 та прибрати території прилеглі до Вашого підприємства.

12:04:20 02.04.2024

Шановні мешканці Тальнівської міської територіальної громади!

16:39:40 26.03.2024

Шановні мешканці Тальнівської міської територіальної громади!

11:54:25 25.03.2024