Черкасців запрошують до фотоконкурсу «Вікі любить Землю»

З 1 до 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Детальна інформація про конкурс за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/cherkasciv-zaproshuyut-do-fotokonkursu-viki-lyubit-zemlyu/.

22:42:02 04.06.2020

Запрошуємо до участі у конкурсі художніх робіт осіб з обмеженими можливостями «Paralympic World Cup»

Асоціація з підтримки осіб з обмеженими можливостями «Paralymp Art» та японська компанія «Global Wave Inc.» за підтримки Міністерства освіти, культури, спорту науки і технологій Японії в рамках культурної програми Олімпійських ігор у м.Токіо втретє проводять міжнародний конкурс художніх робіт осіб з обмеженими можливостями «Paralympic World Cup».

14:35:06 04.06.2020

До уваги керівників установ, підприємств, організацій, фізичних осіб-підприємців!

На виконання вимог Закону України від 07.05.2020р. № 587-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та пункту 1 протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.05.2020 №25 медичним закладом КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» проводиться тестування мешканців громади методом ПЛР.

16:18:37 02.06.2020

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

З метою підвищення поінформованості та обізнаності населення України через регіональні засоби масової інформації про можливості та переваги реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також кращі практики і позитивні зрушення, які є результатами впровадження реформи, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

13:46:55 24.05.2020