Оголошення

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення надає практичні поради громадянам для безкоштовного перегляду 32 цифрових телевізійних програм у стандарті DVB-T2

Для вирішення проблем упровадження цифрового телерадіомовлення та з метою оптимізації вітчизняної сфери телерадіомовлення щодо захисту конституційних прав громадян на доступ інформації та протидії інформаційній агресії Російській Федерації Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення інформує громадян щодо прийому цифрового сигналу.

09:59:12 13.04.2020

Державна податкова служба України пропонує платникам податків до перегляду серію відеоуроків про те, як користуватися електронними сервісами

Для допомоги платникам податків Державна податкова служба розпочала серію відеоуроків, в яких роз’яснюється як правильно користуватися електронними сервісами.

10:36:27 06.04.2020

15:08:03 31.03.2020

До уваги депутатів Тальнівської міської ради!

Дата пленарного засідання чергової 56 сесії міської ради VIII скликання переноситься з 31 березня 2020р. на 27 березня 2020р.. Початок - о 10.00 год. у великому демонстраційному залі КЗ "Тальнівський міський центр культури та дозвілля".

11:18:37 26.03.2020