Відремонтовано  автобусну зупинку

За сприяння в.о. міського голови Василя Сідька та завдяки  спонсорській допомозі керівника Тальнівської філії СТОВ «Агрофірма «Корсунь»» Олексія Пасєки відремонтовано  автобусну зупинку в напрямку руху до с. Гордашівка.

17:11 24.06.2020

Встановлено окремий порядок визначення бази оподаткування ПДВ для операцій з вивезення товарів за межі митної території України

15:54 24.06.2020

Відвідали заклади дошкільної освіти

Сьогодні, 24 червня 2020 року, в.о. міського голови  Василь Сідько  спільно з  начальником відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїсою Карман  вчергове відвідали заклади дошкільної освіти: № 6 «Золотий ключик», № 7 «Струмочок» та  № 3 «Сонечко», привізши  кожному закладу приємний сюрприз - обвалочні столи для розробки м’яса, яких потребували  заклади. Подарунки були закуплені за кошти спонсорів Сергія Тульчинського та Вадима  Карбовського.

14:41 24.06.2020

Ще два черкасці інфікувались: в області 605 випадків COVID-19

За інформацією ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”, в області на сьогодні  605 лабораторно підтверджених випадів COVID-19. Додалося два нових, зокрема з Черкас. Більше інформації за посиланням:  http://ck-oda.gov.ua/shhe-dva-cherkasci-infikuvalis-v-oblasti-605-vipadkiv-covid-19/

08:05 24.06.2020