Продовження податкових преференцій  на період карантину

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що Законом України від 13 травня 2020 №591-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі - Закон № 591) внесено зміни, зокрема, до Податкового кодексу України (далі –  Кодекс) та Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

13:03 05.06.2020

В області відновлять декадні перевірки нелегальних перевізників

Легальність пасажирських перевезень перевірятимуть на Черкащині. Поновлять цю роботу найближчим часом. Допоки ж напрацьовували алгоритм дій та кооперації в роботі між службами Нацполіції, Укртрансбезпеки, ДПС, Держпраці та облдержадміністрацією під час наради під головуванням першого заступника очільниука області Дмитра Ляшова.

22:57 04.06.2020

Перший заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов про територіальні дороги на «UA: Черкаси»

Дороги територіального значення передадуть на баланс облдержадміністрацій. Нині керівництво країни напрацьовує правовий механізм для цього. Про те, як відбуватиметься передача доріг на Черкащині в ефірі «UA: Черкаси» розповіли перший заступник очільника області Дмитро Ляшов та регіональний координатор проєкту «СОST UKRAINE» Юрій Путря.

09:19 04.06.2020

В області триває конкурс на найкращу інвестиційну ділянку «Золота ділянка-2020»

ОТГ, РДА та МВК Черкащини запрошують  долучитися до Конкурсу інвестиційних ділянок (greenfield) «Золота ділянка-2020». Головна мета конкурсу – визначення найкращої інвестиційної ділянки Черкаської області задля підвищення спроможності громад залучати вітчизняні та іноземні інвестиції. Більше інформації за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/v-oblasti-trivaye-konkurs-na-najkrashhu-investicijnu-dilyanku-zolota-dilyanka-2020/.

09:10 04.06.2020

Пряма мова. Дмитро Ляшов про ремонти на дорогах місцевого значення

"Ми входимо в активний етап ремонту й утримання місцевих доріг. Цьогоріч ми ухвалили достатньо неординарне рішення – поділити область на дві частини та провести за цими ділянками великі амбітні тендери. Що вже й зробили на понад 171 млн грн." - коментує перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Дмитро Ляшов.

08:33 04.06.2020

Послуга «єМалятко» стане доступною в ЦНАП Черкащини

Незабаром в центрах надання адміністративних послуг Черкаської області запрацює новий державний сервіс «єМалятко». Наразі Міністерство цифрової трансформації України разом із обласною державною адміністрацією та адміністраторами ЦНАП регіону працюють над запуском послуги.

08:14 04.06.2020

«Ми фокусуємося не на кількості відремонтованих об’єктів, а якості та протяжності», – Дмитро Ляшов про дорожні ремонти на Черкащині

В області набирають обертів дорожні ремонти. Черкащани вже можуть бачити позитивні зміни на дорогах державного значення. По завершенню тендерів, роботи розгорнуться на повну й на місцевих дорогах. Цього року, на відміну від минулого, братимуть не кількістю відремонтованих об’єктів, а протяжністю відновлених ділянок автошляхів. Детальніше про дорожні ремонти та потенціал інфраструктурної галузі Черкащини читайте за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/mi-fokusuyemosya-ne-na-kilkosti-vidremontovanix-obyektiv-a-yakosti-ta-protyazhnosti-dmitro-lyashov-pro-dorozhni-remonti-na-cherkashhini/.

09:58 03.06.2020

Майже 10 млн грн передбачили з держбюджету на цьогорічне оздоровлення чорнобильців області

На санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи цьогоріч із державного бюджету області передбачили 9,6 млн грн. Це дасть змогу оздоровити 1187 постраждалих 1 категорії, 6 осіб, що належать до 1 категорії із захворюваннями нервової системи з наслідками травм, захворювань хребта та спинного мозку та 18 дітей з інвалідністю, пов’язаною з Чорнобильською катастрофою.

09:49 03.06.2020