Дата: від до Скинути

«Тальнівська міська територіальна громада  ( 1 із 4 громад Звенигородського району) у 2024 році стала учасником проєкту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади».

Всеукраїнська асоціація громад в рамках ініціативи «Насіння Перемоги» Проєкту, що реалізується за підтримки USAID з аграрного і сільськогосподарського розвитку (Програма агентства США з міжнародного розвитку, що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл) отримала насіння овочів від  міжнародних  компаній, яке було розподілено між більше 560 000 домогосподарств України. Відповідно до лімітів для громад тилових областей Тальнівській громаді надано насіння на 450 домогосподарств.  450 сімей із пільгових категорій отримали для посіву насіння моркви яке надала безкоштовно  компанія   Bayer та ТОВ «Нова пошта» у співпраці з якою здійснювалася доставка насіння до громади.»

15:24 26.04.2024

Тальнівська громада попрощалась із Героєм

26 квітня 2024 року, скорботний день для всіх жителів нашої громади. Адже ми провели в останню путь Володимира Вікторовича Ковальця. Воїн повернувся додому на щиті. Останній бій - солдат КОВАЛЕЦЬ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ прийняв 18.04.2024 року, перебуваючи на позиції в районі населеного пункту Водяне Покровського району Донецької обл. під час ворожого артилерійського обстрілу.

10:36 26.04.2024

Шановні учасники ліквідації аварії на ЧАЕС!

26 квітня виповнюється 38 років, як на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія. Вона була визнана наймасштабнішою техногенною та екологічною катастрофою у світі.

09:00 26.04.2024

Відбувся благодійний ярмарок

25 квітня 2024 року після урочистої лінійки пам’яті  з нагоди відкриття меморіальної дошки колишнього випускника Тальнівського НВК Олександра Поліщука, Тальнівський навчально-виховний комплекс ЗОШ №1 – гімназія згуртувався задля підтримки ЗСУ.

11:39 25.04.2024

Як шкода тих, кого забрали небеса,  Кого вiйна в безсмертнi списки записала,  Хай згасла свiчка, але пам’ять не згаса,  Бо нас життям вiд смертi захищали.

Як шкода тих, кого забрали небеса, Кого вiйна в безсмертнi списки записала, Хай згасла свiчка, але пам’ять не згаса, Бо нас життям вiд смертi захищали.

Важко говорити про те, якою ціною Україна протистоїть ворогові. Боляче говорити про втрати, коли із життя йдуть зовсім молоді люди, у яких попереду було ціле життя…

11:37 25.04.2024

Продовжується видача гуманітарної допомоги

В Тальнівській територіальній громаді продовжується черговий етап видачі гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування, які передбачені для внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися  з територій, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, та в даний час проживають у місті Тальне.

11:09 25.04.2024