Тальнівське управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості інформує

«єРобота»

1 липня Ощадбанк розпочне приймання заявок українців для отримання мікрогрантів до 250 тис. грн на новий бізнес або розвиток діючого бізнесу.

15:54:38 27.06.2022

Якщо ви втратили роботу під час війни та хочете отримати допомогу від держави або плануєте найняти вимушених переселенців, можна скористатися “Гідом з державних послуг”

16:09:09 13.06.2022

Законодавчі зміни: які зміни відбулися у законодавстві сфери зайнятості під час дії воєнного стану

06 травня 2022 року Президентом України підписано Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану».

09:10:56 12.05.2022