Тальнівське управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості інформує

Нові бізнес-можливості для українських ветеранів. Уряд розширює грантову програму єРобота.

Відтепер учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки, можуть подати заявку та отримати гранти від держави на старт чи розвиток власної справи.

11:02:43 11.04.2023

Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних

Сьогодні, в умовах воєнного стану, служба зайнятості пропонує бізнесу та роботодавцям фінансову підтримку у вигляді активних програм. Серед новацій - три нові компенсаційні виплати, спрямовані на працевлаштування безробітних, яким важко конкурувати на ринку праці.

09:37:40 05.04.2023

Навчання для безробітних громадян за професією «Манікюрник»

У Дніпропетровському центрі професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості безробітні громадяни мають можливість, за направленням центру зайнятості, пройти навчання за професією «Манікюрник» 2-го розряду, в тому числі за індивідуальною формою. Термін навчання – 3,5 місяці.

12:59:12 27.03.2023

В Україні працює «Єдиний портал вакансій»

Єдиний портал вакансій працює завдяки спільним зусиллям Міністерства економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів із пошуку роботи Work.ua, robota.ua, PidBir, grc.ua, Jooble. Нові вакансії на порталі з’являються в режимі реального часу.

15:02:46 03.03.2023

Поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Мінсоцполітики перезапускає програму «Рука допомоги», яка спрямована на допомогу малозабезпеченим особам у відкритті власної справи. На реалізацію програми державою виділено 9,6 млн грн.

15:16:10 01.03.2023

Отримати ваучер на безкоштовне навчання — реально!

Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку або підготовку  за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

12:06:46 20.02.2023

УРЯД РОЗШИРИВ ПРОГРАМУ КОМПЕНСАЦІЙ РОБОТОДАВЦЯМ ЗА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ БЕЗРОБІТНИХ

Уряд затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 10 лютого 2023 року.

15:07:39 16.02.2023

Нова хвиля мікрогрантової програми єРобота

З 1 лютого українці, що хочуть отримати мікрогранти для започаткування чи розвитку свого бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю програми “Власна справа”.

11:38:07 07.02.2023