Оголошення

Запрошуємо до участі в спортивно - фізкультурному онлайн конкурсі «Спортивні рекорди. Підтягування на перекладині»!

З метою стимулювання активного дозвілля, піднесення рівня і престижу занять фізичною культурою та масовим спортом, пропаганди здорового способу життя  та активного відпочинку з  26 серпня по 09 вересня 2020 року відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради оголошує проведення спортивно-фізкультурного онлайн конкурсу «Спортивні рекорди. Підтягування на перекладині» до Дня фізичної культури і спорту.

08:12:42 26.08.2020

Запрошуємо до участі у відкритому турнірі м.Тальне з шахів та шашок!

Запрошуємо дорослих та дітей до участі у відкритому турнірі м.Тальне з шахів та шашок, присвяченому пам’яті шахіста Товкіса Миколи Федоровича, що відбудеться 24 серпня 2020 року в КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля».

15:03:06 21.08.2020

До уваги депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації, представників громадських організацій та населення громади!

27 серпня 2020 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі КЗ "Тальнівський міський центр культури та дозвілля" відбудеться чергова шістдесят перша сесія Тальнівської міської ради VІІІ скликання.

17:05:00 17.08.2020