Оголошення

До відома землекористувачів земельних ділянок, які межують з водоохоронною зоною річки Гірський Тікич у районі вулиці Вишневої та пров. Вишневого

09:53:30 03.07.2020

Тальнівська міська рада оголошує відкритий творчий конкурс на визначення туристичного  логотипу і слогану Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, які будуть спрямовані на формування позитивного іміджу громади в Україні та за кордоном, промоцію культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу громади, що використовуватиметься в рекламних, промоційних та інших заходах. Прийом заявок та конкурсних робіт триватиме до 31 липня 2020 року. Деталі за тел. +38068 006 39 07 або +38097 73 55 865

15:02:25 01.07.2020

Запрошуємо до участі у конкурсі на здобуття обласної премії імені Данила Нарбута

З 15 липня до 15 серпня 2020  триватиме прийом робіт художників для участі у конкурсі на здобуття обласної премії імені Данила Нарбута. Додаткову інформацію можна отримати за тел. 097 73 55 865.

17:01:27 30.06.2020

Запрошуємо долучитись 26 вересня 2020 року до всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів

Міністерство у справах ветеранів України до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 26 вересня 2020 року планує провести всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ», який закладає традицію щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів та проводиться з метою формування національно - патріотичної свідомості громадян України. Забіг є засобом пробігти за тих, хто загинув захищаючи нас від війни, подякувати та підтримати близьких наших героїв, об’єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті героїв.

08:37:35 23.06.2020

До уваги всіх суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, оптової, роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального!

11:33:16 19.06.2020