«100 хвилин з молоддю для молоді»

З нагоди святкування Міжнародного дня молоді Міністерством молоді та спорту України заплановано такі заходи для молоді.

09:04:24 11.08.2020

До уваги депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації, представників громадських організацій та населення громади!

3 серпня 2020 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі КЗ "Тальнівський міський центр культури та дозвілля" відбудеться позачергова шістдесята сесія Тальнівської міської ради VІІІ скликання.

15:11:11 31.07.2020

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

16:00:16 30.07.2020

Триває прийом заявок на V Всеукраїнський конкурс “Неймовірні села України 2020”

З метою сприяння розвитку сільських територій та регіональної економіки, підвищення привабливості життя у селі, онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні оголошує про старт прийому заявок на V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020».

09:57:45 30.07.2020

Жителів Тальнівської міської ОТГ запрошуємо до участі у спортивно-фізкультурному онлайн конкурсі «Спортивні рекорди. Скакалка»!

з  1серпня по 15 серпня 2020 року відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради проводить спортивно-фізкультурний онлайн конкурс «Спортивні рекорди. Скакалка» (далі – Конкурс), присвячений Дню міста.

17:36:39 29.07.2020