Оголошення

«Що для мене Україна?»: молодь Черкащини запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій!

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та Міністерства молоді та спорту України проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.  До участі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу. Номінації конкурсу, умови участі та інша корисна інформація  за посиланням:  http://ck-oda.gov.ua/shho-dlya-mene-ukrayina-molod-cherkashhini-zaproshuyut-do-uchasti-u-vseukrayinskomu-konkursi-malyunkiv-ta-fotografij/.

20:23:15 22.07.2020

Обережно: шахраї!

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що на території Черкаської області все частіше мають місце випадки, коли шахраї телефонують платникам податків під виглядом посадових осіб Головного управління ДПС у Черкаській області з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом (надання фінансової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій та інше).

16:23:25 13.07.2020

До уваги депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації, представників громадських організацій та населення громади!

23 липня 2020 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі КЗ "Тальнівський міський центр культури та дозвілля" відбудеться чергова п’ятдесят дев’ята сесія Тальнівської міської ради VІІІ скликання.

12:31:55 13.07.2020

Черкасців запрошують обговорити перспективи розвитку органічного виробництва

XXIV Регіональний Форум «Органічна Україна 2020» на тему: «Перспективи розвитку органічного виробництва та його логістика» відбудеться 17 липня з 10 до 14 години у форматі ZOOM-конференції. Зустріч відбудеться у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку за адресою: м. Черкаси,  вул. Смілянська, 131.

10:10:25 09.07.2020

До уваги фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей!

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 395), визначено механізм використання коштів, передбачених Мінекономіки в державному бюджеті за програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”.

14:44:19 08.07.2020

Запрошуємо до участі в обласному фізкультурно-оздоровчому заході «Всесвітній біг заради гармонії в Україні»!

22 липня о 8.00 годині на стадіоні Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва відбудеться обласний фізкультурно-оздоровчий захід «Всесвітній біг заради гармонії в Україні». Проведення забігу проводиться для учасників двох вікових категорій: дорослі віком від 18 до 25 років (дистанція 500 м) та 26 років і старше (дистанція – 1км).

00:36:08 08.07.2020

До уваги жителів Тального та Тальнівського району!

З 9 липня 2020 року Відділ «Міськрайонний Центр надання адміністративних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету» продовжує свою роботу в приміщенні за адресою: м.Тальне, вул.Соборна,15 (спільне приміщення з Тальнівським відділом обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області). Телефон для довідок: 3-04-91.

12:07:05 07.07.2020