На Черкащині видали «теплі кредити» на 20,2 мільйона гривень

В Черкаській області у травні-серпні 2020 року уповноважені банки (АТ Ощадбанк, АБ Укргазбанк, АТ Укрексімбанк) видали 485 кредитів на загальну суму 20,2 млн грн. Також отримали часткову компенсацію відсоткової ставки по кредитах на заходи з енергозбереження 294 позичальника (за 2016-2020 роки) на загальну суму 595,5 тис грн.

10:30 14.09.2020

На сесії облради затвердили зміни до дев’яти програм

Під час сесії облради, що відбулася 11.09.2020р., депутати обласної ради проголосували про внесення змін до дев’яти програм. Ухвалили програми в галузі спорту, культури, АТО, екології, соціально-економічного розвитку.

10:18 14.09.2020

Дві ОТГ області візьмуть участь у впровадженні Державного аграрного реєстру

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно із Всеукраїнською асоціацією громад розпочинають активну фазу другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (ДАР). Для цього залучаються об’єднані територіальні громади, відібрані за результатами відкритого конкурсу. Загалом пілотний проєкт охопить 53 ОТГ у всіх областях України. Зокрема й дві – з Черкащини.

10:05 14.09.2020

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців спортивно-фізкультурного онлайн-конкурсу «Спортивні рекорди. Підтягування на перекладині»:

10:01 14.09.2020

Відбулися фінальні змагання  районної спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в 2020 році

Відбулися фінальні змагання районної спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в 2020 році

10 вересня відбулися фінальні змагання  районної спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в 2020 році.

13:28 11.09.2020

Актуальні новини регіону – на офіційній фейсбук-сторінці очільника Черкащини

Актуальні новини про роботу та дільність голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука можна дізнатися з його офіційної сторінки у мережі Facebook. Тут він інформує про діяльність команди Черкаської облдержадміністрації та підтримуватиме зворотній зв’язок із громадою. Більше інформації за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/holova-oda/aktualni-novini-regionu-na-oficijnij-fejsbuk-storinci-ochilnika-cherkashhini/.

09:36 10.09.2020

В області навчали готувати проекти на секторальну підтримку ЄС

Близько 70 представників райдержадміністрацій, міськвиконкомів, ОТГ області та структурних підрозділів облдержадміністрації 7-8 вересня пройшли навчання з конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

09:17 10.09.2020