Дата: від до Скинути

У Тальному  провели захід для дітей з числа внутрішньо    переміщених осіб з нагоди новорічних та різдвяних свят.

Близько 50 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території  Тальнівської громади відвідали захід - «В гостях у Святого Миколая». Його організували та провели з ініціативи громадської організації «Десяте квітня» за підтримки Агенції ООН у справах біженців, за сприяння Тальнівської міської ради, відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Тальнівської міської ради.

13:57 13.12.2023

Про освітній курс «Єдина Україна»

Безкоштовний онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності» Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності».

12:00 13.12.2023

Змагання з волейболу

12 грудня 2023 року о 09-00 год. в спортивному залі Тальнівського будівельно-економічного фахового  коледжу відбулися спортивні змагання між учнями закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Тальнівської міської ради, а саме,  між командами Кобринівської,  Соколівоцької,  Веселокутської  та Тальянківської  гімназій по волейболу серед юнаків.

10:35 13.12.2023

До місцевих бюджетів Черкащини надійшло більше мільярда гривень земельної плати

Власники земельних ділянок та землекористувачі Черкаської області за 11 місяців нинішнього року забезпечили надходження плати за землю в сумі 1 090,7 млн грн. Це перевищило минулорічні надходження за січень-листопад на понад 200 млн грн.

10:05 13.12.2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», відділом служби у справах дітей Тальнівської міської ради було проведено ряд заходів, серед яких: -засідання міждисциплінарної команди  для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;

16:50 12.12.2023

Щодо відображення у розрахункових документах РРО/ПРРО інформації щодо оплати товарів частинами

У зв’язку з надходженням запитів від платників податків ДПС надає рекомендації стосовно відображення у розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) інформації щодо оплати товарів частинами.

11:55 12.12.2023

«Святий Миколай, ти до нас завітай»

День Святого Миколая – улюблене свято дітвори і навіть дорослих, які теж мріють про диво. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

10:27 12.12.2023

РРО/ПРРО: щодо можливого несвоєчасного закриття зміни і формування щоденних фіскальних звітних чеків через форс-мажорні обставини

Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг встановлені Законом України від 06 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (Закон N 265). Дія його поширюється на всіх суб'єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

17:10 11.12.2023