Про головне за тиждень

Міський голова Василь СІДЬКО вручив Грамоту Звенигородської районної військової адміністрації робітнику з благоустрою КП «Тальне-Сервіс» ТМР - Олександру Чепінозі.

14:11 05.04.2024

Відбулися зональні змагання з баскетболу

Цього тижня відбулися зональні змагання з баскетболу в рамках проєкту “Пліч-о-пліч” Всеукраїнські шкільні ліги»  III територіального етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

13:24 05.04.2024

ВИПУСКНИКИ- 2024 року для майбутніх поколінь

Випускники 9-х та 11-х класів Тальнівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №1 -гімназія долучаються до  загальнонаціональної акції  єднання та віри «Випускники- 2024 року для майбутніх поколінь».

14:41 04.04.2024

Електронному рецепту — 5 років!

1 квітня 2019 року аптеки почали відпуск лікарських засобів в межах програми реімбурсації «Доступні ліки» за електронним рецептом. З того часу понад 4,6 мільйонів пацієнтів скористалися програмою. А з 1 квітня 2023 року став можливим відпуск усіх рецептурних ліків за власні кошти пацієнта за е-рецептом.

14:05 04.04.2024

Видалення сухостійних та аварійних дерев

На території Тальнівської міської територіальної громади працівники КП “Тальне-Сервіс” вживають заходів щодо видалення сухостійних та аварійних дерев. Контроль за цим процесом здійснює відділ житлово-комунального господарства Тальнівської міської ради.

12:10 04.04.2024

Нагороди працівникам благоустрою

Сьогодні міський голова Василь СІДЬКО вручив Грамоту Звенигородської районної військової адміністрації робітнику з благоустрою КП «Тальне-Сервіс» ТМР Звенигородського району - Олександру Олександровичу Чепінозі за добросовісну, сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток благоустрою Тальнівської міської територіальної громади.

10:31 04.04.2024