ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

3 квітня, міський голова Василь Сідько провів виїзний прийом громадян у с. Романівка Тальнівської громади. Під час зустрічі він особисто поспілкувався з мешканцями населеного пункту та уважно вислухав їхні проблеми, зокрема, стосовно водопостачання та благоустрою. Василь Петрович надав вичерпні роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення проблемних ситуацій та висловив свою підтримку в цих питаннях. Також він надав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення нагальних проблем, висвітлених громадянами.

15:58 03.04.2024

Вуличне освітлення: Модернізація системи має результат!

КП «Водоканал» Тальнівської міської8 ради з 2021 року відповідає за вуличне освітлення 35 населених пунктів громади  та м. Тальне. На  обслуговуванні підприємства знаходиться - 5905 світлоточок, 425,4 км повітряних ліній електропередач та 212 електростанцій управління.

16:38 02.04.2024

Пам'ять війни

02.04.2024 - друга річниця звільнення ЗСУ Київщини та Чернігівщини. Ми боремося за свою незалежність та національну ідентичність. Мужність, самовіддача й завзяття військових, медиків, волонтерів і звичайних українців вкотре доводять нашу єдність.

15:38 02.04.2024

Народжуваність у громаді

Ділимося гарною новиною: впродовж місяця березня 2024 року в пологовому відділенні Тальнівської багатопрофільної лікарні з’явилися на світ 14 дітей:

14:40 02.04.2024

КВІТЕНЬ

Квітень приходить до нас з квітами. Першими, яскравими, ароматними. Під супровід пташиного співу…

16:47 01.04.2024

В громаді продовжують впорядковувати дитячі майданчики

Продовжується благоустрій дитячих майданчиків у населених пунктах Тальнівської міської територіальної громади. Окремі елементи майданчиків переносяться на територію, де діти найчастіше граються. Найближчим часом планується розвезення піску у пісочниці.

16:27 01.04.2024

Відбулося засідання сесії міської ради

29 березня під головуванням міського голови Василя Сідька відбулося засідання п’ятдесят п’ятої чергової сесії Тальнівської міської ради восьмого скликання. Перед початком пленарного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих воїнів та мирних жителів, які загинули внаслідок російської агресії.

16:18 01.04.2024