Тальнівська школа №3 ярмаркувала заради Перемоги

Про їхні маленькі подвиги не публікують статті у відомих глянцях і не знімають художні картини на кіностудіях. Поки що… Бо вони нарівні з дорослими сьогодні роблять надважливу і благородну справу – допомагають ЗСУ, дякуючи таким чином нашим воїнам за безпеку і спокій у рідному краї. За понад 2 роки війни, яку розв’язала росія на території нашої держави учні Тальнівської гімназії  №3 об'єдналися у потужний фронт підтримки української армії. І продовжують робити маленькі дива, які, сподіваються, рятують людські життя.

12:01 11.04.2024

Черговий квадрокоптер для наших захисників

Вчора відбулася важлива подія, коли міський голова Василь Сідько передав бійцям однієї з військових частин квадрокоптер DJI Mavic 3 Т з тепловізійною камерою. Цей квадрокоптер стане незамінним помічником у боротьбі з ворогом.

09:26 11.04.2024

Оголошення:

УВАГА! Перекриття руху через ремонт дорожнього покриття!

16:59 10.04.2024

Національний міжпредметний тест

У 2024 році в Україні проводитимуть Національний мультипредметний тест (НМТ) замість ЗНО. Це онлайн-тестування з чотирма блоками різних предметів. Участь в НМТ можуть взяти особи, які мають повну загальну середню освіту або здобудуть її в рік проходження НМТ.

15:05 10.04.2024

Про чергове засідання комісії ТЕБ та НС

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своїх засіданнях розглядає важливі питання життєдіяльності громади, направлені на недопущення ситуацій, що можуть нести загрозу як людям так і майну.

10:56 10.04.2024

Роботи з благоустрою громади продовжуються

Продовжуємо з гордістю спостерігати за відмінною роботою працівників віддалених робочих місць ЦНАП, які не втомлюються покращувати свої населені пункти. Наша громада вдячна за їхню відданість та старанність у підтримці чистоти та порядку.

10:08 10.04.2024

Алея спогадів. Сакура та магнолія як символ нового життя

Щороку, коли природа прокидається від зимового сну, у дворі Тальнівської ЗОШ №2 відбувається особлива подія. Випускники 4, 9 та 11 класів разом із учителями садять дерева японської декоративної сакури та магнолії на Алеї спогадів. Ця традиція, що виникла декілька років тому, стала символом входу в нове життя для кожного випускника нашої  школи.

14:23 09.04.2024