Про поширення та протидію COVID-19 на Черкащині у питаннях та відповідях

У період карантину через поширення коронавірусної інфекції люди задають безліч питань. Ті, з якими звертаються найчастіше, та відповіді на них - читайте за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/pro-poshirennya-ta-protidiyu-covid-19-na-cherkashhini-v-pitannyax-ta-vidpovidyax/.

15:16 11.04.2020

"Теплі кредити" - 2020: розпочато запуск програми

Про можливості українським родинам отримати необхідну допомогу від держави на енергоефективні заходи завдяки програмі "теплих кредитів" читайте за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/tepli-krediti-2020-rozpochato-zapusk-programi/.

15:03 11.04.2020

З турботою про осіб Тальнівської ОТГ, які опинились у складних життєвих обставинах

Враховуючи незручності, створені карантинними заходами (тимчасове закриття магазинів промислових товарів тощо) та зміну сезону із зими на осінь працівники служби надання соціальних послуг Тальнівської міської ради забезпечили сезонним взуттям та одягом осіб громади, які перебувають у складних життєвих обставинах. Такі речі безкоштовно надали небайдужі мешканці Тального і Тальнівського району ще до введення карантину, а з настанням теплішої пори року вони стали в нагоді.

21:36 10.04.2020

Стан виконання карантинних заходів у Тальному та Тальнівському районі прокоментував начальник сектору превенції Тальнівського відділення поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Роман Швець.

20:47 10.04.2020

10 квітня - завершення опалювального сезону 2019-2020 років на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади

Сьогодні в.о.міського голови Василь Сідько підписав розпорядження про завершення 10 квітня 2020 року опалювального сезону 2019-2020 років на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади. Прийняття такого рішення було спричинене погодними умовами, що склалися (протягом останніх трьох діб середньодобова температура повітря перевищила 8 град.С).

13:59 10.04.2020

Шполянську багатопрофільну лікарню імені братів Коломійченків, що в переліку першої хвилі для госпіталізації хворих на коронавірусну інфекцію в області, перевірили на готовність до прийому хворих

Інформацію про перевірку готовності Шполянської багатопрофільної лікарні імені братів Коломійченків до прийому хворих на коронавірусну інфекцію та про визначені медзаклади в області читайте за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/na-shpolyanshhini-perevirili-gotovnist-rajonno%d1%97-likarni-do-prijomu-pri-potrebi-paciyentiv-xvorix-na-covid-19/.

10:40 10.04.2020

Ситуацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію жителів Тального та Тальнівського району станом на ранок 10 квітня прокоментувала головний лікар КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганна Данилюк.

10:02 10.04.2020