Допомогу на дітей за п’ять місяців отримали майже 2,7 тисяч ФОПів Черкащини

Послаблення карантинних обмежень дало змогу більшості фізичних осіб-підприємців відновити свою діяльність. Тому Кабінет Міністрів України ухвалив рішення припинити виплати тимчасової допомоги на дітей ФОП з вересня цього року. Водночас за квітень-серпень державну допомогу на дітей віком до 10 років отримали майже 2,7 тисяч підприємців області, - інформують у Департаменті соцзахисту населення Черкаської ОДА.

09:02 10.09.2020

Регіональна доповідь від Управління екології: про стан навколишнього природного середовища в Черкаській області у 2019 році

Задля вільного доступу населення до інформації про стан навколишнього природного середовища Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації підготувало щорічну Регіональну доповідь про стан навколишнього природного середовища в Черкаській області у 2019 році.

08:40 10.09.2020

Сергій Сергійчук перезапускає роботу антирейдерського штабу

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Сергійчук перезапускає роботу обласного оперативного штабу з протидії аграрному рейдерству. Завдання штабу – оперативно реагувати на випадки силового захоплення земель та підприємств будь-якої власності.

08:33 10.09.2020

Триває ремонт доріг. Виконавець - ПП  "Будсервіс плюс 1", м.Тальне

Наразі тривають ремонти двох ділянок доріг: поточний ремонт вулиці Свобода (від будівлі по вулиці Свободи, 22а до перехрестя вулиці Свободи, Толстого та провулку Робітничого) м.Тальне, Тальнівського району Черкаської області площею 240 кв.м з переможною тендерною пропозицією ПП  "Будсервіс плюс 1" в 124,628 тис.грн. та поточний дрібний ремонт вулиці Свобода (проїзд для сполучення вулиці Свободи з вулицями Симоненка та Саксаганьского) м.Тальне, Тальнівського району Черкаської області площею в 600 кв.м з переможною тендерною пропозицією ПП  "Будсервіс плюс 1 " в 278,900 тис.грн. Замовником ремонтних робіт є виконавчий комітет Тальнівської міської ради.

16:47 09.09.2020

«Дотримання карантинних заходів має вирішальне значення», – лікарка-пульмонолог Черкаської обласної лікарні

Належне використання засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та відповідальне ставлення до свого та здоров’я оточуючих є важливими у нинішній ситуації, коли в області більшає кількість інфікованих на коронавірус. На важливості дотримання карантинних заходів у ході брифінгу наголосила лікарка пульмонологічного відділення Черкаської обласної лікарні Леся Попович. Більше інформації за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/covid-19/dotrimannya-karantinnix-zaxodiv-maye-virishalne-znachennya-likarka-pulmonolog-cherkaskoyi-oblasnoyi-likarni/.

09:05 09.09.2020

#Великебудівництво: на Черкащині будують нові стадіони

У рамках програми «Велике будівництво», ініційованої президентом України Володимиром Зеленським, на Черкащині триває будівництво чотирьох стадіонів. Про темпи робіт інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту (інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/velikebudivnictvo/velikebudivnictvo-na-cherkashhini-buduyut-novi-stadioni/).

08:33 09.09.2020

«Розширюємо перелік лікарень першої хвилі», – Лариса Кошова про динаміку поширення COVID-19 на Черкащині

Перелік лікарень першої хвилі рохширили на Черкащині. До нього, нагадаємо, включили Маньківську центральну районну лікарню включили до переліку лікарень першої хвилі, де стаціонарно лікуватимуть пацієнтів з підтвердженою коронавірусною інфекцією. Тут діє 18 ліжок, які підключені до кисневих точок. Наразі заклад підписує відповідні угоди з НСЗУ. Про це повідомила очільниця обласного управління охорони здоров’я Лариса Кошова під час брифінгу.

08:22 09.09.2020