Дата: від до Скинути

Для військово-патріотичного виховання учнів Тальнівського НВК «Загальноосвітня школа №1I-III ступенів №1-гімназія»!

Військовий бронежилет з метою військово-патріотичного виховання учнів Тальнівського НВК «Загальноосвітня школа №1I-III ступенів №1-гімназія» сьогодні був переданий представником громадської організації «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО» Артемом Орищенком.

15:47 03.09.2020

Важливі події регіону – на офіційному Telegram-каналі очільника області

Про важливі події, зокрема щодо діяльності голови обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука та в цілому нашого регіону, маєте змогу дізнаватися з офіційного Telegram-каналу очільника області  – https://t.me/sergiychuk_sergey/

15:13 02.09.2020

День знань у Тальнівській ДМШ

Довгоочікуване чудове хвилююче свято з нагоди Дня знань 1 вересня відзначали учні, педагоги, батьки учнів Тальнівської дитячої музичної школи у великому демонстраційному залі КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля».

14:21 02.09.2020

Проведено освітянську серпневу конференцію

28 серпня 2020 року,  напередодні початку нового навчального року, для педагогічної спільноти Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади традиційно було проведено серпневу конференцію.

15:24 01.09.2020

Президент на Черкащині: Наступного року програма «Велике будівництво» буде доповнена мостами та шляхопроводами

Під час робочої поїздки на Черкащину Президент України Володимир Зеленський ознайомився із завершальним етапом реконструкції ділянки автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Маріуполь, яка ремонтується в межах Національної програми «Велике будівництво».

08:48 31.08.2020

Цьогоріч на Черкащині ліквідували понад 206 тис. м.кв. ямковості на автодорогах місцевого значення

Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області організувала  виконання підрядними організаціями роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

08:36 31.08.2020

Всеукраїнський день картоплі на Черкащині

В області відбувся Всеукраїнський день картоплі та нарада з керівниками структурних підрозділів агропромислового розвитку областей України за участі заступника Міністра  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького. Учасники наради обговорили низку питань та внесли пропозиції щодо удосконалення механізму підтримки аграрного сектору економіки. Більше інформації за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/novyny-cherkaskoyi-oblasti/vseukrayinskij-den-kartopli-na-cherkashhini/.

08:21 31.08.2020