"Чиста енергія для вашої родини"

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України як центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива з метою інформування населення про переваги використання відновлюваних джерел енергії для забезпечення потреб домогосподарств в електроенергії, опаленні чи гарячому водопостачанні випустило відеоролик соціальної реклами ""Чиста" енергія для вашої родини".

09:49 08.09.2020

В області додалося кандидатів у майстри спорту України

Понад півсотні спортсменам Черкащини присвоїли спортивні розряди. Про це свідчить наказ Управління від 31.08.2020 №108 про присвоєння КМС і І спортивних розрядів, повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

08:55 07.09.2020

У Черкасах проводять рейдові перевірки підприємств транспорту щодо виконання протиепідемічних заходів

Фахівці департаменту інфраструктури та ЖКГ Черкаської ОДА провели перевірки автобусних станцій у Черкасах щодо дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг на період карантину  в зв’язку поширенням корнавірусної хвороби (COVID-19).

08:53 07.09.2020

Черкаську область забезпечили вакцинами на 170%

У зв’язку з пандемією COVID-19 деякі батьки остерігаються відвідувати медичні установи та порушують календар щеплень своїх дітей. Але згідно рекомендацій ВООЗ порушення календаря імунізації збільшує ризики виникнення спалахів інфекційних хвороб.

08:39 04.09.2020

#Великебудівництво: у Тальнівському районі ремонтують 8 кілометрів дороги Н-16

Розпочалися роботи з поточного середнього ремонту автодороги Н-16 у Тальнівському районі. Поступово відновлюється дорожнє покриття між містами Умань та Черкаси на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

08:15 04.09.2020

Спалив суху траву - отримав штраф!

Сьогодні адміністративна комісія Виконавчого комітету Тальнівської міської ради прийняла рішення про накладення штрафу за фактом спалювання сухої трави громадянином Ч. – жителем Тального. Протокол на даного громадянина склали співробітники Тальнівського ВП ГУНП в Черкаській області та передали до Тальнівської міської ради. Штраф у розмірі 340 грн. вже сплачений даним громадянином та надійшов до бюджету Тальнівської міської ОТГ. Стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає і більшу відповідальність («порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»). Тому жителі Тальнівської міської ОТГ, будьте пильні, бо ваші неправомірні дії, що шкодять благоустрою громади, теж не залишаться без покарання.

17:01 03.09.2020