Вітаємо весняних іменинниць!

Незважаючи на незвичні для всіх корективи карантинних обмежень, які не оминули кожного, у жителів Тальнівської ОТГ були й приємні щасливі відрадні дні і моменти.

16:29 18.05.2020

Працівників Тальнівського музею історії привітали з Міжнародним днем музеїв

18 травня – Міжнародний день музеїв. З нагоди професійного свята привітати працівників Тальнівського музею історії завітали в.о. міського голови Василь Сідько, начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради Любов Старовойтова, спеціаліст I категорії з питань культури та туризму відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради Ольга Піддубна.

16:26 18.05.2020

Уряд відновлює роботу непродовольчих ринків

14 травня на позачерговому засіданні Уряд ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.

09:04 18.05.2020

На Черкащині стартував конкурс на найкращу інвестиційну ділянку «Золота ділянка-2020»

ОТГ, РДА та МВК Черкащини запрошують  долучитися до Конкурсу інвестиційних ділянок (greenfield) «Золота ділянка-2020». Головна мета конкурсу – визначення найкращої інвестиційної ділянки Черкаської області задля підвищення спроможності громад залучати вітчизняні та іноземні інвестиції. Детальна інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/na-cherkashhini-startuvav-konkurs-na-najkrashhu-investicijnu-dilyanku-zolota-dilyanka-2020/.

08:57 18.05.2020

З пам'яттю про жертв політичних репресій

Щорічно у третю неділю травня в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій. Це день пам’яті і скорботи за жервами, які загинули та постраждали в Україні внаслідок політичних репресій комуністичного режиму - одним із найтяжчих злочинів проти людяності тодішньої безжальної влади. Напередодні національного пам’ятного дня до пам’ятника жертв Голодомору та політичних репресій в Тальному прибуло керівництво міста та району, аби вшанувати невинно постраждалих земляків, життя і долі яких були скалічені людиноненависницьким тоталітарним режимом. До пам’ятника було покладено квіти, жертв вшановано хвилиною мовчання. Пам’ятатимемо полеглих – щоб політичних в’язнів в Україні не було. Ніколи.

12:16 15.05.2020

ФОПи Черкащини отримають допомогу на дітей

На період карантину постановою Кабінету Міністрів України запроваджено допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої та другої груп платників єдиного податку, та сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця.

10:29 15.05.2020

Черкаській обласній лікарні придбали ампліфікатор для ПЛР-діагностики

Черкаській обласній лікарні придбали сучасний ампліфікатор CFX96 Touch для діагностики методом полімеразно-ланцюгової реакції. На період боротьби із коронавірусною інфекцією апарат передадуть у тимчасове користування обласному лабораторному центру, де на сьогодні проводять щоденно до 500 ПЛР-досліджень. Надалі ж ампліфікатором здіснюватимуть широкий спектр діагностичних процедур. Більш детальна інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/cherkaskij-oblasnij-likarni-pridbali-amplifikator-dlya-plr-diagnostiki-foto/.

10:15 15.05.2020

На Черкащині відзначають день Європи в діджитал-форматі

У зв’язку із карантинними обмеженнями цьогорічний День Європи відзначають в діджитал-форматі. Протягом травня у кожного є можливість долучитися до різних заходів онлайн, як то вікторини, вебінари, лекції, ніч в музеї, віртуальні виставки, онлайн уроки та фото та відеофлешмоби. Детальна інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/na-cherkashhini-vidznachayut-den-yevropi-v-didzhital-formati/.

09:23 15.05.2020