Відтепер на Черкащині розпочали надавати адмінпослугу ID-14

З 28 травня за ініціативи Мінцифри України, ДМС та ДФС України громадяни віком від 14 до 18 років можуть отримати офлайн послугу оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Цю послугу називають ID-14.

12:19 29.05.2020

Проблемними питаннями лісової галузі на Черкащині опікуватиметься координаційна рада

Проблемні питання лісової галузі, які потребують уваги та вирішення, обговорили на першому засіданні координаційної ради з питань дотримання законодавства у сфері ведення лісового господарства на Черкащині в облдержадміністрації.

12:10 29.05.2020

З 1 червня дорогами області обмежують рух великовагового транспорту

Черкаська ОДА повідомляє про застосування з 01 червня обмежень на автомобільних дорогах загального користування для великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн, аби зменшити руйнування асфальтобетонного покриття доріг загального користування.

11:29 29.05.2020

У Черкаську обласну лікарню придбали ангіограф за 23,4 мільйони гривень

Коштом обласного бюджету у відділення інтервенційної радіології Черкаської обласної лікарні придбали дороговартісне обладнання – ангіограф за 23, 4 млн грн. Також у відділенні провели капітальний ремонт, вартість якого 3,1 млн грн. Детальна інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/u-cherkasku-oblasnu-likarnyu-pridbali-angiograf-za-234-miljoni-griven-foto/.

11:25 29.05.2020

Пільгові категорії населення Черкащини отримуватимуть субвенцію на придбання житла за новим механізмом

Уряд оновив механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.  Про те, як здійснюватимуться виплати, інформують в Департаменті соціального захисту населення ОДА (інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/pilgovi-kategoriyi-naselennya-cherkashhini-otrimuvatimut-subvenciyu-na-pridbannya-zhitla-za-novim-mexanizmom/).

21:34 27.05.2020

В області посилюють роботу з управління відходами

Нині на Черкащині в розробці регіональний план управління відходами, який дозволить створити фундамент та обрати оптимальний сценарій з упровадження комплексної системи поводження з відходами в області до 2030 року. Детальна інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/v-oblasti-posilyuyut-robotu-z-upravlinnya-vidxodami-na-miscyax/.

21:29 27.05.2020

На Черкащині вирішували питання доступності громадськості до узбереж

Про доступ громадськості до водних об’єктів та прибережних смуг обговорили на нараді під головуванням заступника очільника області Юрія Безщасного. Також учасники зустрічі напрацьовували алгоритм дій для реалізації положень статті 61 Земельного кодексу України та статті 88 Водного кодексу України у зв’язку із введенням в дію Закону України від 29.10.2019 № 233-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального користування». Детальна інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/na-cherkashhini-virishuvali-pitannya-dostupnosti-gromadskosti-do-uzberezh/.

09:44 27.05.2020