Головне управління  ДПС у Черкаській області інформує платників податків

Головне управління  ДПС у Черкаській області повідомляє платників податків про набрання чинності 29 травня Закону України від 13.05.2020р. № 591-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

13:14 31.05.2020

ЄСВ не нараховується та не сплачується підприємцями  по 31 травня 2020 року

ЄСВ не нараховується та не сплачується підприємцями по 31 травня 2020 року

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 13 травня 2020 року №591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (набирає чинності з 29.05.2020р.) звільнено фізичних осіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за себе з 1 по 31 травня 2020 року та продовжено строк незастосування штрафних санкцій за порушення сплати єдиного внеску та несвоєчасне подання звітності з єдиного внеску з 1 березня по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину.

11:01 31.05.2020

Штрафні санкції за порушення податкового законодавства у період карантину

Головне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу, що Законом України від 30 березня 2020 року № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» викладено в новій редакції п. 521 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

21:40 30.05.2020

Благочинні звичаї

24 продуктові пакунки за ініціативи подружжя Олега та Валентини Яковенків днями було вручено сім’ям громади, які в умовах карантину особливо потребують турботи та підтримки. Це багатодітні  сім’ї, одинокі мешканці громади, одинокі інваліди та сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах.

21:17 30.05.2020

В ОДА розглянули пропозиції закладів освіти щодо обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців у 2020 році

28 травня в облдержадміністрації розглянули пропозиції закладів вищої та фахової передвищої освіти області, фінансування яких здійснюється за кошти обласного бюджету, щодо обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців у 2020 році. Про це повідомляє Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

17:14 30.05.2020

Про послаблення протиепідемічних заходів на території Черкаської області з 1 червня

28 травня  відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо послаблення протиепідемічних заходів на території Черкаської області.

17:05 30.05.2020

Молоді батьки Черкащини за 5 місяців цього року отримали майже 2,8 тисяч «бейбі боксів»

3087 «пакунків малюка» доставили за 5 місяців цього року в область. З них вже передали породіллям Черкащини 2759 «бейбі боксів», інформують в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

11:50 30.05.2020

Черкащина у п’ятірці кращих за темпами росту надходжень плати за землю

За інформацією Міністерства фінансів України, за 4 місяці 2020 року в рейтингу показників серед 25 регіонів України Черкаська область займає 10 місце з темпу росту надходжень до загального фонду місцевих бюджетів та 5 місце з темпу росту надходжень плати за землю.

11:33 30.05.2020

Про кількість зроблених в області ПЛР-досліджень та їх результати cтаном на 28 травня доповідає заступник очільника Черкаської ОДА Юрій Лесюк

Епідемія коронавірусу на Черкащині поступово йде на спад. Про це свідчать показники, наочна їх демонстрація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/yurij-lesyuk-pro-kilkist-zroblenix-v-oblasti-plr-doslidzhen-ta-yixni-rezulti-grafiki/.

12:49 29.05.2020

Станом на 28 травня на Черкащині зафіксований 401 випадок інфікування коронавірусом

За інформацією ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”, станом на 28 травня на Черкащині зафіксований 401 випадок інфікування коронавірусом. Детальна інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/401-na-cherkashhini-za-ostannyu-dobu-viyavili-shhe-8-vipadkiv-infikuvannya-koronavirusom/.

12:37 29.05.2020