392: в обласному центрі – ще один випадок інфікування коронавірусом

Станом на 26 травня, як інформують у Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗУ, в області виявлених загалом 392 (+1 за добу в м. Черкаси) лабораторно підтверджених випадів COVID-19. Більше інформації за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/392-v-oblasnomu-centri-shhe-odin-vipadok-infikuvannya-koronavirusom/.

09:07 27.05.2020

Інформаційний вебінар для безробітних Тальнівщини

У зв’язку з карантинними обмеженнями інформаційні вебінари є єдиною можливістю спілкування фахівців з групами безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Так, 22 травня 2020 року фахівці Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ за допомогою zoom-зв’язку організували інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості. На захід були запрошені 7 осіб, які набули статус безробітного під час карантину.

16:24 26.05.2020

АМУ надіслала народним депутатам пропозиції змін до Виборчого кодексу

21 квітня 2020 року Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко звернувся до Голови Верховної Ради України, голів фракцій політичних партій та депутатських груп Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалася навколо процесу підготовки до місцевих виборів та пропозицій змін до Виборчого кодексу України.

18:12 25.05.2020

Які карантинні заходи послабили на Черкащині

Карантинні заходи, запроваджені в Україні через коронавірусну хворобу СОVID-19, будуть продовжені до 22 червня. При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні. Детальна інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/yaki-karantinni-zaxodi-poslabili-na-cherkashhini-dokument/.

20:58 23.05.2020

Фізичним особам-підприємцям Черкащини призначають допомогу на дітей. Кількість призначень наразі складає 1 090

В області запроваджено надання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Нині, як інформують у Департаменті соціального захисту населення ОДА, до органів соціального захисту населення вже звернулися 1 343 особи, 1 090 з яких вже призначені допомоги. Детальніша інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/bilshe-tisyachi-fopiv-cherkashhini-vzhe-priznachili-dopomogu-na-ditej/.

21:30 22.05.2020

Пам'ятаємо про Героїв!

Сьогодна пам’ятна шоста річниця з дня загибелі нашого земляка Сергія  Ярошенка,  а 24 травня виповнюється четверта річниця з дня загибелі волонтера  Миколи Шевченка та 48-ма річниця з дня народження Віктора Мельниченка.

17:15 22.05.2020